Вихлопні системи
Ми пропонуємо глушники та інші запчастини до вихлопної системи популярних брендів ЮТАС, Polmo, Bosal.
В портфелі групи компаній GPL представлено автомобільні товари українського виробника. Ми є офіційним постачальником комплектуючих Utas — якісної продукції мелітопольського заводу глушників. У нас ви можете придбати вихлопні системи вітчизняного та зарубіжного виробництва для всіх категорій автотранспорту.

Про компанію

Торгова марка Utas — однойменна назва провідного українського виробника автотракторних глушників, заснованого у 2000 році. Сьогодні це компанія, що активно розвивається та випускає понад 350 видів виробів. Виробничі потужності підприємства розташовані в Мелітополі (Запорізька область).

Основний напрям роботи компанії — виробництво та дистрибуція систем випуску відпрацьованих газів (вихлопних систем). Якість продукції постачальника Utas підтверджується сертифікатами ISO 9001:2015.

Впровадження передових методик виробництва, оновлення обладнання, використання сучасних матеріалів дають змогу випускати якісну продукцію, затребувану як на українському ринку, так і за її межами. Мелітопольське підприємство є значним експортером українських автозапчастин. Продукція вітчизняного бренду постачається до країн СНД, Європи, Азії.

Підприємство є найчастішим учасником міжнародних агропромислових експозицій.

Продукція торгової марки

Широкий перелік товарів дистриб’ютора Utas включає такі лінійки продуктів:

  • глушники для легкових та вантажних автомобілів, спецтехніки;
вставки;
  • резонатори;
  • труби — випускні, проміжні, що підводять.

Співпраця з нашою компанією — це можливість придбати оригінальні автозапчастини Optibelt оптом для всіх систем автомобіля. Ми пропонуємо лише сертифіковані продукти, що відповідають високим нормативам якості.
Запчастини
Країна: Україна
Напрями:
- глушники для легкових та вантажних автомобілів, спецтехніки;
- труби;
- аксесуари.
Cайт: utas.com.ua

Utas

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL