Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, BORG-HICO, Autotrade,
ORGANIC PRINK, Mr.Build, HEPU, MOTIP, Turtle Wax, Little Trees, ERLA.
Значну частину портфеля групи компаній GPL становлять товари національного виробника. Ми є дистриб'ютором ORGANIC purity – якісної автомобільної хімії українського виробництва. У нас ви можете замовити автохімію оптом відомих вітчизняних та зарубіжних брендів.

Про компанію

Компанія є лідером у виробництві вітчизняних технічних рідин. У 2021 році був виготовлений ребрендинг, торгова марка отримала оновлену назву ORGANIC PRINK та сучасний стиль.

Успіх підприємства безпосередньо пов'язаний з його безперервним розвитком та вдосконаленням. Компанія уважно стежить за сучасними тенденціями, регулярно оновлює виробниче обладнання, впроваджує інноваційні технології. Закритий цикл виробництва та збуту дозволяє ретельно контролювати весь процес – від виготовлення хімії до її постачання замовнику.

Використання якісних добавок та досконала технологія виробництва дозволяють отримати продукт, що відповідає міжнародним нормам безпеки. Продукція дистриб'ютора Organic purity не має різкого чи неприємного запаху.

Продукція торгової марки

Асортимент постачальника Organic purity включає 4 групи товарів:

  • омивач скла – літній та зимовий. Продукція доступна з ароматами: морський бриз, цитрус, сосна, полуниця. Лінійка зимових продуктів представлена ​​засобами для використання до -20°C, -30°C та -80°C. Всесезонний омивач з ароматом полуниці підтримує чистоту скла, підвищуючи комфорт та безпеку їзди цілий рік;
  • охолодна рідина Антифриз.

ТОВ ГПЛ – офіційний постачальник автохімії в Україні. Ви можете замовити оптом хімію Total, Hi-Gear, Vira, WD-40, NANO5 та інших перевірених виробників.
Автохімія
Країна: Україна
Напрями:
- автохімія.

ORGANIC purity

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду