Автошини

Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції. Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda, AVON для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.
Компанія ГПЛ — офіційний постачальник Dunlop в Україні. Автомобільні шини англійського бренду відповідають сучасним технологіям, надійні та безпечні. У нас ви можете замовити шини оптом для всіх категорій транспорту.

Про компанію

Один із найстаріших брендів автомобільних шин був заснований у 1889 році. Компанія названа на честь винахідника пневматичних шин Джона Бойда Данлопа. Спочатку підприємство займалося виробництвом шин для мототранспорту та велосипедів. Під час розвитку компанії акцент все більше зміщувався в бік випуску автомобільних шин.

Сьогодні Dunlop є світовим лідером у шинній індустрії. Здебільшого асортимент бренду складають шини преміум-класу для швидкісних і представницьких автомобілів. Використання власних запатентованих технологій, впровадження нових розробок науково-технічних центрів дає змогу випускати довговічні шини для різних умов їзди.

Крім Великобританії виробничі потужності компанії розташовані у Франції, Німеччині, Японії, Таїланді та США. Продукція компанії широко представлена ​​на ринках Європи, Північної Америки та Австралії. Компанія постачає шини таким гігантам автомобільної промисловості, як General Motors, BMW, Mercedes, Mitsubishi Motors, FIAT, Audi. Це єдиний постачальник покришок для чемпіонатів світу Moto2 та Moto3.

Продукція бренду

До асортименту дистриб’ютора Dunlop входить літні та зимові шини з симетричним, асиметричним та спрямованим малюнками для таких категорій автотранспорту:

  • легкових автомобілів;
  • позашляховиків;
  • легковантажних машин;

ТОВ ГПЛ є прямим постачальником автошин Sava, Fulda, Debica та Goodyear. Ми гарантуємо високу якість та оригінальність всієї продукції.
Автошини
Країна: Великобританія
Напрями:
– автомобільні шини.

Dunlop

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду