Автозапчастини

Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Caffaro, Bosal, Wix, Brisk, Baldwin, Fram, Tomex, Промбізнес, ERT, Spidan, AL-KO, Сатурн, тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Розвиток білоруського підприємства бере свій початок в 1991 році. Сьогодні профільним напрямом діяльності компанії є виробництво та постачання оптом гідравлічних циліндрів та інших деталей гальмівної системи транспорту. Продукція компанії добре відома професійним учасникам автомобільного ринку. Підприємство випускає всю лінію продуктів автомобільної гідравліки для марки ВАЗ. Наявність власної випробувальної бази дає змогу проводити всі необхідні види випробувань, щоб гарантувати 100% герметичність і надійність продукції. Виробничі потужності представлені власними заводами з виробництва комплектуючих та автозапчастин. GPL, дилер Базальт в Україні, представляє лінійку гідравлічних циліндрів для гальм та зчеплення для автомобілів ВАЗ, ГАЗ, УАЗ.

Багаторічний досвід роботи, впровадження інноваційних технологій та модернізація виробничої бази, суворий контроль якості на всіх етапах виробництва надали змогу впевнено конкурувати з відомими світовими виробниками автозапчастин. Усі автотовари компанії відповідають сертифікації стандарту ISO 9001–2008.

Компанія GPL є офіційним постачальником базальтів в Україні. Продукція цієї компанії відома далеко за межами вітчизняного ринку. Її спеціалізація — виробництво високоякісної гідравліки для всіх категорій транспорту. Ми пропонуємо широкий асортимент автозапчастин TED-GUM, Optibelt та інших світових брендів за максимально вигідними цінами.

Продукція дистриб’ютора «Базальт» в Україні включає такі лінійки автозапчастин:

  • гідравлічні гальмівні циліндри;
  • циліндри зчеплення;
  • гальмівні диски та барабани;
  • регулятор тиску гальм;
  • ремкомплекти.

GPL є офіційним дилером BAZALT в Україні. Наша компанія є прямим постачальником автозапчастин від виробника, що дає змогу витримувати мінімальні терміни постачання та вести гнучку цінову політику.
Запчастини
Країна: Білорусь
Cайт: -
Напрями:
- гальмівні диски;
- циліндри зчеплення;
- гальмівні циліндри;
- ремкомплекти.

Базальт

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду