Мастильні матеріали
У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
Група компаній GPL – офіційний дистриб'ютор мастильних матеріалів вітчизняного виробництва – пропонує широкий спектр продуктів Agrinol. Це сертифіковані товари, які забезпечать максимально тривалий термін служби деталей та надійну роботу техніки.

Розвиток українського виробника мастильних матеріалів та металевої тари розпочався у 2000 році у м. Бердянськ. Сьогодні виробництво успішно розвивається, асортимент налічує сотні позицій автотоварів різних напрямків. З 2009 року є членом Європейського інституту мастил, а з 2012 року – Національного інституту пластичних мастил США.

Виробничі потужності українського виробника автомобільної оливи регулярно проходять оновлення відповідно до передових технологій та тенденцій автомобільної промисловості. Компанія має власну лабораторію з контролю якості продукції, що випускається. Покупці можуть бути впевнені в тому, що всі товари відповідають найжорстокішим вимогам та світовим нормативам якості.

ТОВ ГПЛ є постачальником мастил MOL, Vira, Elf, Mobil та інших виробників сертифікованої продукції для автотранспорту. Індивідуальний підхід у роботі та цінова політика створюють сприятливий грунт для плідної співпраці.
Мастильні матеріали
Країна: Украина
Напрямки:
- моторні оливи;
- спеціалізовані оливи;
- авіаційні оливи;
- мастила;
- турбінні оливи;
- трансформаторні оливи;
- рідини для гальм.
Cайт: agrinol.ua

Аgrinol

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL