Мастильні матеріали

У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
Наш асортимент включає: Mol, Vira, TotalEnergies, Agrinol, Lotos, Mobil, Elf, Yuko, K2.
Група компаній GPL – офіційний дистриб'ютор мастильних матеріалів вітчизняного виробництва – пропонує широкий спектр продуктів Agrinol. Це сертифіковані товари, які забезпечать максимально тривалий термін служби деталей та надійну роботу техніки.

Розвиток українського виробника мастильних матеріалів та металевої тари розпочався у 2000 році у м. Бердянськ. Сьогодні виробництво успішно розвивається, асортимент налічує сотні позицій автотоварів різних напрямків. З 2009 року є членом Європейського інституту мастил, а з 2012 року – Національного інституту пластичних мастил США.

Виробничі потужності українського виробника автомобільної оливи регулярно проходять оновлення відповідно до передових технологій та тенденцій автомобільної промисловості. Компанія має власну лабораторію з контролю якості продукції, що випускається. Покупці можуть бути впевнені в тому, що всі товари відповідають найжорстокішим вимогам та світовим нормативам якості.

ТОВ ГПЛ є постачальником мастил MOL, Vira, Elf, Mobil та інших виробників сертифікованої продукції для автотранспорту. Індивідуальний підхід у роботі та цінова політика створюють сприятливий грунт для плідної співпраці.
Мастильні матеріали
Країна: Україна
Cайт: agrinol.ua
Напрямки:
- моторні оливи;
- спеціалізовані оливи;
- авіаційні оливи;
- мастила;
- турбінні оливи;
- трансформаторні оливи;
- рідини для гальм.

Аgrinol

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду