Фільтри

У каталозі компанії представлена ​​продукція торгових марок Fram, Automega, Baldwin filters, Wix Filters, Промбізнес, Alfa Filter.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором «Промбізнес». Ми пропонуємо українському споживачеві широкий асортимент фільтрів вітчизняного виробництва. У нас ви можете купити фільтри оптом для всіх типів автотранспорту.

Про компанію

Історія компанії почалася з будівництва в 1991 році в м. Цюрупинськ Херсонської області заводу з виробництва фільтрів та очищувальних елементів. Це був один із перших виробників товарів цього сегменту на території незалежної України.

Профільною спеціалізацією сучасного підприємства є випуск усіх типів фільтрів для легкового та вантажного транспорту, автобусів, спецтехніки, сільськогосподарських машин, тепловозів та залізничного обладнання. Асортимент продукції включає понад 300 найменувань деталей для систем очищення та фільтрації. Діяльність компанії включає розробку технічної документації для автозапчастин, а також випуск пінополіуретанових систем.

Два десятиліття постійного розвитку, підвищення якості та розширення номенклатури вивели продукцію підприємства далеко за межі вітчизняного автомобільного ринку. Фільтри Промбізнес представлені в країнах Східної Європи, Росії, Казахстані та Молдові. Компанія є офіційним постачальником мастильних та повітряних очисників для автомобільного виробництва ЗАТ «ЗАЗ».

Продукція торгової марки

Асортимент дистриб’ютора Промбізнес включає широку лінійку фільтрів для бензинового та дизельного автотранспорту. Ми пропонуємо фільтри:

  • масляні;
  • повітряні;
  • паливні;
  • гідравлічні.

ТОВ ГПЛ є надійним постачальником фільтрів Fram, Baldwin Filters, WIX, Automega та інших брендів якісних очисників. Ми є офіційними дистриб’юторами автофільтрів, комплектуючих та мастил, тому гарантуємо оригінальність усієї продукції.
Запчастини
Країна: Україна
Cайт: rfolg.com.ua
Напрями:
- фільтри.

ПРОМБІЗНЕС

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду