Автозапчастини
Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Bosal, AL-KO, БРТ, Brisk, Wix, Сатурн, Промбізнес тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Група GPL є офіційним дистриб’ютором Av Autotechnik — великого німецького виробника автозапчастин. Група компаній ГПЛ також постачає якісні комплектуючі, автозапчастини оптом, автохімію та оливи лідерів ринку автотоварів.

Про компанію

Вперше продукцію компанії було представлено у 2007 році. Власні виробничі потужності підприємства розташовані в Німеччині. Відмінною рисою продукції є нанесення фірмового логотипу на всі вироби бренду.

Компанія спеціалізується на випуску широкого переліку автомобільних запчастин для легкового транспорту та малих комерційних машин. Продукція постачальника Av Autotechnik охоплює 22 товарні групи. Але профільним напрямом компанії є виготовлення амортизаторів та ланцюгів ГРМ. У 2019 році було розроблено широку лінійку комплектуючих для основних вузлів автотранспорту, що виробляється в країнах СНД.

Ретельний контроль на всіх етапах виробництва дає змогу підтримувати стабільно високу якість та надійність продукції. Технологічна база компанії відповідає галузевому стандарту IATF 16949, що включає спеціальні вимоги для виробників продуктів для автомобільної галузі.

Продукція торгової марки

Асортимент прямого постачальника Av Autotechnik охоплює практично всі категорії автомобільних запчастин:

  • амортизатори, опори, упори;
  • ланцюги, ремені ГРМ;
  • підшипники та ролики;
  • пильовики, прокладки;
  • ШРУСи, гальмівні шланги;
  • бензонасоси;
  • котушки, розподільники запалення.

ТОВ ГПЛ є прямим постачальником автозапчастин торгових марок зі світовим ім’ям. Серед них продукти компаній Brisk, AL-KO, Polmo, Optibelt, Ert тощо. Як дистриб’ютор Av Autotechnik ми гарантуємо оригінальність і високу якість всіх продуктів, що поставляються.
Запчастини
Країна: Німеччина
Напрями:
– автозапчастини.

AV Autotechnik

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL