Аксесуари

У каталогах компанії ви знайдете товари як українських марок (ТМ Doloni, Ataman), так і зарубіжних виробників (Organic Assistant, LAVITA, Elegant, MASNER, Cardos).
Група компаній GPL є офіційним постачальником Ataman, беззаперечного лідера серед українських виробників абразивних кіл. Ми є дистриб’юторами аксесуарів, мастил, комплектуючих та інших товарів для всіх категорій автотранспорту.

Про компанію

Профільним напрямом діяльності українського підприємства є випуск абразивних кіл — незамінних витратних матеріалів для професійних робіт з металу чи каменю.

Використання сучасних виробничих ліній, впровадження новітніх методів та актуальних технологій дає змогу отримати високоякісний продукт європейського рівня. Продукція компанії займає лідируючі позиції на міжнародних виставках та національних рейтингах.

Ретельна перевірка, численні тестування є гарантією надійності та довговічності кіл. Навіть за умов високих навантажень продукція дистриб’ютора Ataman показує відмінну продуктивність та великий експлуатаційний ресурс. Міцність витратних матеріалів відповідає стандартам Т1, Т2.

Всі вироби відповідають українським стандартам (ТУ У 23.9–38633740–001:2013, ГОСТ 12.4.026–76) та європейським нормам якості МРА та EN 12413. Продукція компанії екологічно безпечна та нетоксична, не містить сполуки сірки, заліза, хлору.

Продукція торгової марки

Асортимент постачальника Ataman представлений спеціальними колами двох типів: відрізними та зачистними. Перша група включає витратні матеріали для різання металу, каменю та бетону. До другої категорії входять кола для зачистки зварювальних швів різних діаметрів (від 115 мм до 230 мм).

Компанія ГПЛ постачає витратні матеріали та аксесуари оптом безпосередньо від виробника. Така організація роботи дає змогу кожному клієнту запропонувати оптимальні умови співробітництва. Ми є офіційними дистриб’юторами бренда Lavita, а також українських та європейських торгових марок, таких як Doloni, Elegant, Organic Assistant.
Аксесуари
Країна: Україна
Cайт: ataman.ua
Напрями:
- відрізні та зачисні кола.

Ataman

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду