Послуги

Підприємства групи компаній ГПЛ надають широкий спектр послуг. Крім сервісного обслуговування автотехніки, ми пропонуємо юридичний супровід, митно-брокерські послуги, послуги утилізації, а також рішення в сфері архітектури та дизайну.

Станція технічного обслуговування GPL на базі сучасного обладнання надає професійні ремонтні послуги будь-якої складності, від заміни гайки до капітального ремонту двигуна для всіх імпортних і вітчизняних автомобілів, а також причепів і напівпричепів.

СТО має 7 напрямків:

  • легкова СТО;
  • вантажна СТО;
  • кузовна СТО (рихтувально-малярний цех);
  • токарний цех;
  • ремонт машин преміум класу;
  • надання послуг сертифікованого техогляду;
  • мийка легкових і вантажних автомобілів.

Експертиза і прагнення до інновацій дозволяє створювати об'єкти, які є актуальними десятиліттями.

Ми вже більше 20 років займаємось розробкою архітектури та дизайну інтер'єрів житлових, громадських, комерційних приміщень та проектуванням приватних будинків і котеджів в усіх проявах сучасного дизайну.

Надаємо повний комплекс послуг від розробки концепції проекту до його повної комплектації меблями та необхідним обладнанням. Працюємо зі світовими лідерами та підтримуємо українських виробників.

ТОВ «ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ - УКРАЇНА»

ТОВ «Юридична консалтингова компанія - УКРАЇНА» є провідною юридичною компанією в сфері господарського консалтингу та аутсорсингу, яка пропонує своїм клієнтам ефективні та прогресивні рішення для розвитку їх бізнесу.

Компанія створена з метою надання якісних і висококваліфікованих юридичних послуг для великого та середнього бізнесу, а також приватних підприємців.

Персонал компанії має можливість надавати адвокатські послуги (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю серії ПТ № 1802 видано КДКА Полтавської області «25» вересня 2017 року).

Завдання компанії бути надійною опорою для клієнтів, забезпечувати правову підтримку високого рівня, захист інтересів і сприяння в досягненні поставлених клієнтом цілей.

ПОСЛУГИ УТИЛІЗАЦІЇ

м. Полтава

вул. Половки, 70 Б

Починаючи з 2014 року ТОВ «ГПЛ» здійснює господарську діяльність у сфері поводження з небезпечними відходами відпрацьованих масел (олив), шляхом їх збору, перевезення, зберігання та утилізації (ліцензія серії АЕ № 288594 від 03.03.2014 р.).

Ділянка поводження з небезпечними відходами відпрацьованих мастил (олив) оснащена сучасною інноваційною матеріально-технічною базою вітчизняного і зарубіжного виробництва, яка мінімізує вплив на навколишнє середовище.

Кінцевий продукт регенерації - широка фракція масла, яка використовується в якості сировини для виготовлення базових масел, мінеральних масел, мастил, мастильно-охолоджуючих рідин, компонента котельного палива або мазуту.

МИТНО-БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

м. Полтава

вул. Половки, 70 Б

ТОВ «ГПЛ» надає повний спектр митно-брокерських послуг в рамках митного права та представляє інтереси клієнтів у відповідних органах. Сфера діяльності ТОВ «ГПЛ» виходить за межі митниці. Крім безпосередньо проведення митного оформлення вантажів, ми сприяємо в підготовці та отриманні всіх дозвільних документів, допомагаємо правильно оформити товаросупровідну і комерційну документацію, консультуємо і роз'яснюємо всі тонкощі зовнішньоекономічної діяльності.

Багатий досвід дозволяє нам захистити своїх клієнтів від різноманітних складнощів, які можуть виникнути на митниці - юридичний супровід зовнішньоекономічної операції, захист інтересів клієнта в державних органах влади, судах.

Комерційне кредитування


м. Полтава

вул. Половки, 70 Б

Група компаній ГПЛ пропонує спеціальну партнерську програму фінансування спільно з АТ Полтава-Банк за програмою спрощений кредит для підприємців. (Відкриття філіалів, розширення складської площи, модернізація виробництва і т.і.)