Послуги

Підприємства групи компаній ГПЛ надають широкий спектр послуг. Крім сервісного обслуговування автотехніки, ми пропонуємо юридичний супровід, митно-брокерські послуги, послуги утилізації, а також рішення в сфері архітектури та дизайну.

СТАНЦІЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

м. Полтава

вул. Зіньківська, 14

+38 (0532) 61-24-50 +38 (050) 405-11-59

м. Полтава

вул. Половки, 70Е

+38 (0532) 65-50-36 +38 (050) 405-11-55

м. Кременчук

просп. Лесі Українки, 119

+38 (0560) 74-88-40 +38 (067) 530-09-20

Станція технічного обслуговування надає повний спектр ремонтних послуг на сертифікованому СТО всіх імпортних і вітчизняних автомобілів, а також причепів і напівпричепів будь-якої складності, від заміни гайки до капітального ремонту КПП, двигунів.

СТО має 6 напрямків:

  • легкове СТО;
  • вантажне СТО;
  • кузовне СТО (рихтувально-малярний цех);
  • ремонт машин преміум класу;
  • надання послуг сертифікованого техогляду;
  • мийка легкових і вантажних автомобілів.

ТОВ «ЮРИДИЧНА КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ - УКРАЇНА»

м. Полтава

вул. Зіньківська, 14

ТОВ «Юридична консалтингова компанія - УКРАЇНА» є провідною юридичною компанією в сфері господарського консалтингу та аутсорсингу, яка пропонує своїм клієнтам ефективні та прогресивні рішення для розвитку їх бізнесу.

Компанія створена з метою надання якісних і висококваліфікованих юридичних послуг для великого та середнього бізнесу, а також приватних підприємців.

Персонал компанії має можливість надавати адвокатські послуги (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю серії ПТ № 1802 видано КДКА Полтавської області «25» вересня 2017 року).

Завдання компанії бути надійною опорою для клієнтів, забезпечувати правову підтримку високого рівня, захист інтересів і сприяння в досягненні поставлених клієнтом цілей.

ПОСЛУГИ УТИЛІЗАЦІЇ

м. Полтава

вул. Половки, 70 Б

Починаючи з 2014 року ТОВ «ГПЛ» здійснює господарську діяльність у сфері поводження з небезпечними відходами відпрацьованих масел (олив), шляхом їх збору, перевезення, зберігання та утилізації (ліцензія серії АЕ № 288594 від 03.03.2014 р.).

Ділянка поводження з небезпечними відходами відпрацьованих мастил (олив) оснащена сучасною інноваційною матеріально-технічною базою вітчизняного і зарубіжного виробництва, яка мінімізує вплив на навколишнє середовище.

Кінцевий продукт регенерації - широка фракція масла, яка використовується в якості сировини для виготовлення базових масел, мінеральних масел, мастил, мастильно-охолоджуючих рідин, компонента котельного палива або мазуту.

МИТНО-БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

м. Полтава

вул. Половки, 70 Б

ТОВ «ГПЛ» надає повний спектр митно-брокерських послуг в рамках митного права та представляє інтереси клієнтів у відповідних органах. Сфера діяльності ТОВ «ГПЛ» виходить за межі митниці. Крім безпосередньо проведення митного оформлення вантажів, ми сприяємо в підготовці та отриманні всіх дозвільних документів, допомагаємо правильно оформити товаросупровідну і комерційну документацію, консультуємо і роз'яснюємо всі тонкощі зовнішньоекономічної діяльності.

Багатий досвід дозволяє нам захистити своїх клієнтів від різноманітних складнощів, які можуть виникнути на митниці - юридичний супровід зовнішньоекономічної операції, захист інтересів клієнта в державних органах влади, судах.

КОНТАКТИ

Пн-Пт / 09.00-18.00

З питань співпраці та інших виникших питань, напишіть нам:

ВІДПРАВИТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Ми в соціальних мережах:

Кар'єра